Ekşi Sözlükte 1 Yerine 2 Yazar ile Web Sitenizi 5 milyon Kişiye Tanıtıyoruz

Bu ürün ile birlikte ek bir hizmet alabilirsiniz!
Hizmet – Fiyat : Özel Başlık Açtırma – 90 TL
Markanızı tanıtıp satışlarınızı arttırmak istiyorsunuz ama klasik reklam yöntemlerinden istediğiniz verimi alamıyor musunuz? Hizmet ya da ürünlerinizi insanlara duyurursanız satışlarınızın artacağına mı inanıyorsunuz? Dizi, film, albüm, kitap gibi projelerinizi genç kitlelere zahmetsizce tanıtmak ya da takipçi sayınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Biz, yüzlerce yazar hesabımızla, tanıtmamızı istediğiniz konuyu kolayca ”Türkiye Gündemine” sokarak dakikalar içinde sizi milyonlarca kişiye tanıtıyoruz. Size ise sadece arkanıza yaslanıp, Türkiye gündeminde olmanın keyfini çıkarmak kalıyor. Sözlük platformlarında yıllardır birçok marka, tanıtım için bizi seçiyor.

Nedeni tanıtımlarımızı tek yazar yerine yüzlerce yazarla profesyonelce yapmamız. Tek yazarlı tanıtımlarda reklam fazla göze batar ve rahatsız edici olabilir. Çünkü aynı yazıda hem ürünü anlatıp, hem link verip, hem de övgü yapmak gerçekçi durmaz. Reklamınız anlaşılırsa, gelecek olan tepkiler kalıcı olacağı için faydadan çok kalıcı şekilde zarar görebilirsiniz. Bu yüzden biz, reklamınızı ekibimizdeki birçok yazara bölüyor ve rahatsız edici olmaktan çıkarıp, daha ikna edici hale getiriyoruz.

1. hesap sadece üründen bahseder ama kesinlikle övmez. 2. hesap ürünü takdir eder. 3. hesap linkinizi paylaşır. 4. hesap deneyimini anlatır. 5. hesap markanızı diğer okurlara savundurtmak için önemsiz bir kusur bulup haksızca eleştirir. Diğer hesaplar ise devamlı başlığa yazarak tartışmayı canlı, başlığı ise gündemde tutar.