Hizmet detayı

  1. Home
  2. Grafik & Tasarım
  3. Logo Tasarımı
  4. Hizmet detayı

Logo Tasarımı Yaparım

İş İlanı Hakkında

Kısa Süreli İndirimli Fiyatlar Geçerlidir!
Gerçek logo tasarımları için bu sayfayı iyi değerlendirin!
Logo tasarım ihtiyacınızı uygun fiyat garantisi ile profesyonelce karşılamak için buradayım.Neden 10 TL Değil?
Çünkü tasarım nitelikli bir iştir ve nitelikli bir işin maliyeti 10 TL değildir. İyi tasarımcı, üzerinde emeği olan bir tasarımı 10 TL’ye satmaz. Hazır tasarımlar 10 TL’ye satılabilir.Neden Ben?
7 yılı aşkın süredir reklam sektörü içerisindeyim. 4 Yıldır kendi ajansımı yönetiyorum. Yüzlerce kurumsal kimlik çalışması tamamladım. Nitelikli bir tasarımcı ve aynı zamanda bu sektörde firma sahibi birisi olarak hangi firmanın neye ihtiyacı olduğunu tahmin edebiliyorum. Özgün, modern ve akılda kalıcı tasarımlar ortaya çıkartıyorum.

Neden iyi bir logo?
İlk intiba her zaman önemlidir. Kendinizi, web sitenize ilk kez girmiş bir ziyaretçi gözünden değerlendirin. Renksiz yada uyumsuz renk tonlarından oluşan, ilgi çekmeyen bir logonuz varsa yüksek ihtimalle kötü bir izlenim bırakacaksınız.
Doğru yazı tipini, doğru sembolleri ve doğru renkleri kullanarak insanları kendinize çekebilirsiniz.

Tasarım beğenilmezse ne oluyor?
Memnuniyetiniz benim için en önemli unsur. Elimden geldiği kadar en iyi tasarımları size sunmak için çaba sarf ediyorum. Yukarıda anlattığım her üç paket 4 yıllık tecrübenin sonucunda müşterilerimin beklentilerine dayanarak oluşturuldu. Yalnızca Paket 1’de, 1