Hizmet detayı

  1. Home
  2. 1 Gün
  3. Hizmet detayı

Seo Uyumlu Makale Yazarlığı

*ÇALIŞMA PRENSİBİM: Konu ile ilgili kaynak taraması yapmak, araştırmayı tamamladıktan sonra özgün içerikler oluşturmak, yazılar bittikten sonra okuyarak gerekli yerlerde düzeltmeler yapmak, biten yazıları özgünlük kontrolünden geçirmek, özgün ve hatasız olduğu anlaşılan yazıları alıcıya teslim etmek şeklindedir.

*ÇALIŞMA SÜRESİ: Serbest zamanlı bir iş yapmaktayım. Zaman konusuna son derece dikkat ederek istenen sürede teslim yapmaya gayret ederim. Hastalık ve herhangi bir olağanüstü durum söz konusu değilse aldığım işi mutlaka belirtilen sürede teslim ederim. İşin zorluğu ve işi aldığım dönemdeki yoğunluğumu göz önünde bulundurarak size ne kadar sürede teslim edebileceğimi söylemekteyim.

*ÇALIŞMANIN İÇERİĞİ: Türkçe içerikler oluşturmaktayım. Hizmet ve tanıtım kapsamında birçok alanda araştırmaya dayalı içerik yazabilirim. Ağırlıklı olarak makale yazıları hazırlıyorum. Tanıtım ve pazarlamaya yönelik yazılar yazmaktayım. Ancak içerik editörlüğü de yapıyorum.

*ÇALIŞMA ÜCRETİ: Seo uyumlu makalelerde 100 kelimesi en düşük 4 TL, en yüksek 8 TL’dir. Sosyal Medya Postları ve Sloganvari yaratıcı içeriklerin ücretlendirmeleri ayrıdır. Sosyal medyada yayınlanmak üzere hazırlanacak 200-300 karakterlik yazılar için ücret 5TL’dir. Sosyal Medya üzerinde paylaşılacak yaratıcı makale içeriklerinin 50-100 kelimesi 10TL’dir. Artan kelime sayısına göre ücret artar.